След 10-годишна пауза легендата Redman се завърна в София с нов албум – „Muddy Waters Too“, и с изненадващ гост – KRS-One!
Author
Марин Карастоянов
-
-
Не концерт, а цял спектакъл, това подариха на феновете си дуото МОЛЕЦ в пълната зала Арена Армеец на 21 ноември.
-
„София е малко като Бруклин“ и първите бийтове на „Walk In New York“. Така се обясниха в любов на българската публика неостаряващите хардкор хип-хоп …
-
Група IVA, движена от мощния двигател на двете сестри Ива и Елена Тодорови, представи втория си дългосвирещ албум „On The Rock“ снощи, 3 ноември, …
-
Може би най-актуалната в момента група – МОЛЕЦ, направиха невероятен спектакъл на Студентския празник и доказаха, че са истинско явление.