Осем години след първия и до скоро единствен дългосвирещ албум, една много качествена българска алтернативна банда – BROND, се завърна на сцена с втората си дългосвиреща тава. Албумът носи името „Snooze“ и излезе този уикенд, като беше представен на 13 февруари в клуб Паве с концерт.
Слушай „Snooze“ ТУК!
Освен във ваденето на нов материал, BROND беше направила и доста дълга пауза в излизането на сцена. Групата направи своето завръщане преди няколко месеца, като излезе в риюниън концерта на друга легендарна българска банда „Тъмно“. Те признават, че точно тази енергия ги е мотивирала да издадат и представят и собствения си албум. „Snooze“ беше изпълнен в своята цялост (7 нови песни) на 13 февруари пред препълнения клуб и пред публика, която видимо е чакала отдавна завръщането на бандата.
Предгрупа на BROND беше една от доста активните в момента млади банди – Attaxic. Силен заряд и ударен сет, обичайната за тях комбинация, беше сервирана и на 13 февруари.












































