266
Готическата симфоник метъл банда Sirenia в момента обикаля Европа, за да отбележи 25-тата си годишнина. Този тур направи спирка и в София снощи, 9 май, в клуб Mixtape 5, по покана на BGTSC.
(ВИЖ ОЩЕ: Sirenia свириха за пръв път в България (ФОТОГАЛЕРИЯ))
Норвежците доведоха със себе си и унгарските симфо-метъли Meteora, които откриха вечерта.
Две години след първия си концерт у нас групата се завърна пред пълна зала и заредени с още по-големи сили. Точно като за рожден ден. И сетлистът беше такъв – изпълнен с най-доброто от дискографията на бандата.

















































